У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернігів - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Чернігів - Львів:

Розклад поїздів Чернігів Львів на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 12 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Чернігів Львів найчастіше зупиняються на станціях Ніжин, Дарниця, Київ-Пас., Бровари, Коростень, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.40, 20.25 зі станції Чернігів, в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 02.54, 10.35 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Чернігів Львів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Чернігів - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Чернігів - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
044К Чернігів Івано-Франківськ 14.40
Чернігів
02.54
Львів
12 г 14 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
258 Чернігів Івано-Франківськ 20.25
Чернігів
10.35
Львів
14 г 10 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Чернігів -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чернігів — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Чернігів