У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернігів - Тернопіль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Чернігів - Тернопіль:

Розклад поїздів Чернігів Тернопіль на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 6 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Чернігів Тернопіль найчастіше зупиняються на станціях Ніжин, Дарниця, Київ-Пас., Козятин-1, Вінниця, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.18 зі станції Чернігів, в кінцевий же пункт Тернопіль-Пас. прибувають вони відповідно о 08.24 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Чернігів Тернопіль є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Чернігів - Тернопіль складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Чернігів - Тернопіль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
258 Чернігів Івано-Франківськ 21.18
Чернігів
08.24
Тернопіль-Пас.
11 г 6 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
258 Чернігів Львів 21.18
Чернігів
08.24
Тернопіль-Пас.
11 г 6 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Чернігів -Тернопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чернігів — Тернопіль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Тернопіль — Чернігів