У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернівці - Полтава
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Чернівці - Полтава:

Розклад поїздів Чернівці Полтава на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 18 г 55 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 17. Потяги, що курсують за напрямком Чернівці Полтава найчастіше зупиняються на станціях Снятин, Київ-Пас., Миргород, Ромодан, Лубни, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.33 зі станції Чернівці, в кінцевий же пункт Полтава-Киівська прибувають вони відповідно о 08.53 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Чернівці Полтава є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Чернівці - Полтава складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Чернівці - Полтава можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
150 Чернівці Полтава 14.33
Чернівці
09.28
Полтава-Південна
18 г 55 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Чернівці -Полтава можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чернівці — Полтава

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Полтава — Чернівці