У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернівці - Жмеринка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Чернівці - Жмеринка:

Розклад поїздів Чернівці Жмеринка на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 51 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Чернівці Жмеринка найчастіше зупиняються на станціях Снятин, Заболотів, Коломия, Івано-Франківськ, Ходорів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.35 зі станції Чернівці, в кінцевий же пункт Жмеринка-Пас. прибувають вони відповідно о 03.26 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Чернівці Жмеринка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Чернівці - Жмеринка складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Чернівці - Жмеринка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
136Л Чернівці Одеса 15.35
Чернівці
03.26
Жмеринка-Пас.
11 г 51 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Чернівці -Жмеринка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чернівці — Жмеринка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Жмеринка — Чернівці