У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дарниця - Ім. Бориса Олійника
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дарниця - Ім. Бориса Олійника:

Поточний розклад електричок Дарниця - Ім. Бориса Олійника включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 37 хв зі станції Дарниця і прибуває на станцію Ім. Бориса Олійника о 14 г 57 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 866К сполученням Київ-Волинський - Неданчичі, в цьому випадку поїздка займе 2 г 22 хв. Між станціями Дарниця і Ім. Бориса Олійника цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Бровари(18.25), Ніжин(19.42), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дарниця - Ім. Бориса Олійника, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дарниця Ім. Бориса Олійника ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дарниця - Ім. Бориса Олійника можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
880-879 Київ Славутич 12.37
Дарниця
14.57
Ім. Бориса Олійника
2 г 20 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
866К Київ Неданчичі 18.07
Дарниця
20.29
Ім. Бориса Олійника
2 г 22 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дарниця -Ім. Бориса Олійника можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дарниця — Ім. Бориса Олійника

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ім. Бориса Олійника — Дарниця