У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дарниця - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дарниця - Харків:

Розклад поїздів Дарниця Харків на поточний момент містить 10 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 50 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Дарниця Харків найчастіше зупиняються на станціях Миргород, Гребінка, Лубни, Бориспіль, Яреськи, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.46, 07.05, 12.31 зі станції Дарниця, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 14.21, 11.35, 22.31 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Дарниця Харків свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Дарниця - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Дарниця - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дарниця -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дарниця — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Дарниця