У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дарниця - Підзамче
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дарниця - Підзамче:

Розклад поїздів Дарниця Підзамче на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 1 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Дарниця Підзамче найчастіше зупиняються на станціях Київ-Пас., Фастів-1, Остки, Рокитне-Волинське, Томашгород, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.49, 17.07 зі станції Дарниця, в кінцевий же пункт Підзамче прибувають вони відповідно о 03.17, 22.42 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дарниця Підзамче є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дарниця - Підзамче складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Дарниця - Підзамче можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
142П Бахмут Львів 12.49
Дарниця
03.17
Підзамче
14 г 28 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
743ЛШ Дарниця Львів 17.07
Дарниця
22.42
Підзамче
5 г 35 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дарниця -Підзамче можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дарниця — Підзамче

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Підзамче — Дарниця