У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дарниця - Полтава-Киівська
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дарниця - Полтава-Киівська:

Розклад поїздів Дарниця Полтава-Киівська на поточний момент містить 11 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 0 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Дарниця Полтава-Киівська найчастіше зупиняються на станціях Миргород, Гребінка, Лубни, Бориспіль, Ромодан, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.43, 06.28, 06.46 зі станції Дарниця, в кінцевий же пункт Полтава-Киівська прибувають вони відповідно о 10.09, 09.20, 11.33 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Дарниця Полтава-Киівська свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Дарниця - Полтава-Киівська складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Дарниця - Полтава-Киівська можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дарниця -Полтава-Киівська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дарниця — Полтава-Киівська

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Полтава-Киівська — Дарниця