У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дарниця - Славута-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дарниця - Славута-1:

Розклад поїздів Дарниця Славута-1 на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 53 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Дарниця Славута-1 найчастіше зупиняються на станціях Київ-Пас., Святошин, Шепетівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.09 зі станції Дарниця, в кінцевий же пункт Славута-1 прибувають вони відповідно о 04.02 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дарниця Славута-1 є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дарниця - Славута-1 складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Дарниця - Славута-1 можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
046Д Лисичанськ Лавочне 22.09
Дарниця
04.02
Славута-1
5 г 53 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
046Д Лисичанськ Ужгород 22.09
Дарниця
04.02
Славута-1
5 г 53 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дарниця -Славута-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дарниця — Славута-1

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Славута-1 — Дарниця