У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дарниця - Стрий(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дарниця - Стрий(всі вокзали):

Розклад поїздів Дарниця Стрий(всі вокзали) на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 33 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Дарниця Стрий(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Київ-Пас., Святошин, Шепетівка, Славута-1, Кривин, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.09 зі станції Дарниця, в кінцевий же пункт Стрий прибувають вони відповідно о 09.42 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дарниця Стрий(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дарниця - Стрий(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Дарниця - Стрий(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
046Д Лисичанськ Лавочне 22.09
Дарниця
09.42
Стрий
11 г 33 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
046Д Лисичанськ Ужгород 22.09
Дарниця
09.42
Стрий
11 г 33 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дарниця -Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дарниця — Стрий(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Стрий(всі вокзали) — Дарниця