У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - Павлоград
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Дніпро - Павлоград:

Розклад поїздів і електричок Дніпро - Павлоград на даний момент включає поїздів далекого прямування - 4, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 2. Перший поїзд відправляється зі станції Дніпро вночі о 03 г 39 хв і прибуває на кінцеву станцію о 06 г 08 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Дніпро о 23 г 20 хв і прибуває вночі в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Дніпро до пункту прибуття Павлоград становить 2 г 2 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 12 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 2 г 49 хв.
Деякі поїзди від станції Дніпро до станції Павлоград курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Дніпро - Павлоград проїжджають через такі станції і населені пункти як: 193 Км, Ігрень, Хорошеве, 1009 Км.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Дніпро - Павлоград, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Дніпро - Павлоград можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Дніпро -Павлоград можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро — Павлоград

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Павлоград — Дніпро

За маршрутом Дніпро - Павлоград курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Дніпро - Павлоград Показати тільки електрички сполученням Дніпро - Павлоград