У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро-Головний - Нижньодніпровськ-Вузол
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дніпро-Головний - Нижньодніпровськ-Вузол:

Поточний розклад електричок Дніпро-Головний - Нижньодніпровськ-Вузол включає 10 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 03 г 39 хв зі станції Дніпро-Головний і прибуває на станцію Нижньодніпровськ-Вузол о 03 г 59 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6174 сполученням Дніпро-Головний - Красноград, в цьому випадку поїздка займе 0 г 27 хв. Між станціями Дніпро-Головний і Нижньодніпровськ-Вузол цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дніпро-Головний - Нижньодніпровськ-Вузол, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дніпро-Головний Нижньодніпровськ-Вузол ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дніпро-Головний - Нижньодніпровськ-Вузол можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дніпро-Головний -Нижньодніпровськ-Вузол можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро-Головний — Нижньодніпровськ-Вузол

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Нижньодніпровськ-Вузол — Дніпро-Головний