У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Долинська - Хмельницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Долинська - Хмельницький:

Розклад поїздів Долинська Хмельницький на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 15 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Долинська Хмельницький найчастіше зупиняються на станціях Куцівка, Чорноліська, Фундукліївка, Ім. Тараса Шевченка, Миронівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.55 зі станції Долинська, в кінцевий же пункт Хмельницький прибувають вони відповідно о 04.10 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Долинська Хмельницький є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Долинська - Хмельницький складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Долинська - Хмельницький можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
109Ш Херсон Львів 16.55
Долинська
04.10
Хмельницький
11 г 15 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Долинська -Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Долинська — Хмельницький

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Хмельницький — Долинська