У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Долинська - Тернопіль-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Долинська - Тернопіль-Пас.:

Розклад поїздів Долинська Тернопіль-Пас. на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 33 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Долинська Тернопіль-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Куцівка, Чорноліська, Фундукліївка, Ім. Тараса Шевченка, Миронівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.55 зі станції Долинська, в кінцевий же пункт Тернопіль-Пас. прибувають вони відповідно о 06.28 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Долинська Тернопіль-Пас. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Долинська - Тернопіль-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Долинська - Тернопіль-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
109Ш Херсон Львів 16.55
Долинська
06.28
Тернопіль-Пас.
13 г 33 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Долинська -Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Долинська — Тернопіль-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Тернопіль-Пас. — Долинська