У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Івано-Франківськ - Суми(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Івано-Франківськ - Суми(всі вокзали):

Розклад поїздів Івано-Франківськ Суми(всі вокзали) на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 18 г 40 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Івано-Франківськ Суми(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Ходорів, Львів, Ворожба-Пас., Путивль, Конотоп, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.57, 17.04 зі станції Івано-Франківськ, в кінцевий же пункт Суми прибувають вони відповідно о 12.26, 09.56 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Івано-Франківськ Суми(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Івано-Франківськ - Суми(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Івано-Франківськ - Суми(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
259 Івано-Франківськ Суми 15.57
Івано-Франківськ
12.26
Суми
20 г 29 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
260Л Ворохта Суми 17.04
Івано-Франківськ
09.56
Суми
16 г 52 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Івано-Франківськ -Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Івано-Франківськ — Суми(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Суми(всі вокзали) — Івано-Франківськ