У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Івано-Франківськ - Суми(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Івано-Франківськ - Суми(всі вокзали):

Розклад поїздів Івано-Франківськ Суми(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 19 г 7 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Івано-Франківськ Суми(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Ходорів, Львів, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Вінниця, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.46 зі станції Івано-Франківськ, в кінцевий же пункт Суми прибувають вони відповідно о 09.53 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Івано-Франківськ Суми(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Івано-Франківськ - Суми(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Івано-Франківськ - Суми(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
259 Івано-Франківськ Суми 14.46
Івано-Франківськ
09.53
Суми
19 г 7 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Івано-Франківськ -Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Івано-Франківськ — Суми(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Суми(всі вокзали) — Івано-Франківськ