У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Харків - Івано-Франківськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Харків - Івано-Франківськ:

Розклад поїздів Харків Івано-Франківськ на поточний момент містить 5 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 19 г 7 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Харків Івано-Франківськ найчастіше зупиняються на станціях Полтава-Киівська, Миргород, Полтава-Південна, Лубни, Ромодан, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.25, 15.06, 15.09 зі станції Харків-Пас., в кінцевий же пункт Івано-Франківськ прибувають вони відповідно о 09.40, 13.10, 07.54 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Харків Івано-Франківськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Харків - Івано-Франківськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Харків - Івано-Франківськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Харків -Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Харків — Івано-Франківськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Івано-Франківськ — Харків