З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Харків - Івано-Франківськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Харків - Івано-Франківськ:

Розклад поїздів Харків Івано-Франківськ на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 44 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Харків Івано-Франківськ найчастіше зупиняються на станціях Полтава-Киівська, Київ-Пас., Львів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.42, 21.05 зі станції Харків-Пас., в кінцевий же пункт Івано-Франківськ прибувають вони відповідно о 10.17, 13.08 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Харків Івано-Франківськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Харків - Івано-Франківськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Харків - Івано-Франківськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
015КО Харків Рахів 18.42
Харків-Пас.
10.17
Івано-Франківськ
15 г 35 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
015ДП Харків Івано-Франківськ 18.42
Харків-Пас.
10.17
Івано-Франківськ
15 г 35 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
002Д Костянтинівка Івано-Франківськ 21.05
Харків-Пас.
13.08
Івано-Франківськ
16 г 3 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Харків -Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Харків — Івано-Франківськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Івано-Франківськ — Харків