У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Івано-Франківськ - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Івано-Франківськ - Харків:

Розклад поїздів Івано-Франківськ Харків на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 29 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Івано-Франківськ Харків найчастіше зупиняються на станціях Львів, Київ-Пас., Миргород, Полтава-Киівська, Лубни, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.27, 20.31 зі станції Івано-Франківськ, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 10.01, 13.56 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Івано-Франківськ Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Івано-Франківськ - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Івано-Франківськ - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
16 Рахів Харків 16.27
Івано-Франківськ
10.01
Харків-Пас.
17 г 34 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
1 Івано-Франківськ Харків 20.31
Івано-Франківськ
13.56
Харків-Пас.
17 г 25 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Івано-Франківськ -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Івано-Франківськ — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Івано-Франківськ