З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Івано-Франківськ - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Івано-Франківськ - Харків:

Розклад поїздів Івано-Франківськ Харків на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 18 г 3 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Івано-Франківськ Харків найчастіше зупиняються на станціях Львів, Київ-Пас., Полтава-Киівська, Малин, Богодухів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.30, 23.25 зі станції Івано-Франківськ, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 11.14, 22.07 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Івано-Франківськ Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Івано-Франківськ - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Івано-Франківськ - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
001Л Івано-Франківськ Костянтинівка 19.30
Івано-Франківськ
11.14
Харків-Пас.
15 г 44 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
016ЛШ Рахів Харків 19.30
Івано-Франківськ
11.14
Харків-Пас.
15 г 44 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
668Ш Чернівці Лисичанськ 23.25
Івано-Франківськ
22.07
Харків-Пас.
22 г 42 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Івано-Франківськ -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Івано-Франківськ — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Івано-Франківськ