У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кропивницький - Кривий Ріг(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Кропивницький - Кривий Ріг(всі вокзали):

Розклад поїздів Кропивницький Кривий Ріг(всі вокзали) на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 48 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Кропивницький Кривий Ріг(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Знам'янка-Пас., Користівка, Олександрія, Рокувата, П'ятихатки-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 03.59, 04.42 зі станції Кропивницький, в кінцевий же пункт Кривий Ріг-Головний прибувають вони відповідно о 09.06, 11.12 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Кропивницький Кривий Ріг(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Кропивницький - Кривий Ріг(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці.
Купити квитки на поїзд Кропивницький - Кривий Ріг(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Кропивницький – Кривий Ріг(всі вокзали) залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
128 Львів Запоріжжя 03.59
Кропивницький
09.06
Кривий Ріг-Головний
5 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
54 Одеса Кривий Ріг 04.42
Кропивницький
11.12
Кривий Ріг-Головний
6 г 30 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Кропивницький -Кривий Ріг можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кропивницький — Кривий Ріг(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кривий Ріг(всі вокзали) — Кропивницький