У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кропивницький - Кривий Ріг(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Кропивницький - Кривий Ріг(всі вокзали):

Розклад поїздів Кропивницький Кривий Ріг(всі вокзали) на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 9 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Кропивницький Кривий Ріг(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Знам'янка-Пас., Долинська, Тимкове, Користівка, Олександрія, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.57, 04.33 зі станції Кропивницький, в кінцевий же пункт Кривий Ріг-Головний прибувають вони відповідно о 06.04, 09.44 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Кропивницький Кривий Ріг(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Кропивницький - Кривий Ріг(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці.
Купити квитки на поїзд Кропивницький - Кривий Ріг(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
62 Одеса Харків 00.57
Кропивницький
06.04
Кривий Ріг-Головний
5 г 7 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
120 Львів Запоріжжя 04.33
Кропивницький
09.44
Кривий Ріг-Головний
5 г 11 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Кропивницький -Кривий Ріг можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кропивницький — Кривий Ріг(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кривий Ріг(всі вокзали) — Кропивницький