У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кривий Ріг(всі вокзали) - Кропивницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) - Кропивницький:

Розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) Кропивницький на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 55 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Кривий Ріг(всі вокзали) Кропивницький найчастіше зупиняються на станціях Знам'янка-Пас., Рокувата, Олександрія, Користівка, Тимкове, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.51, 21.53 зі станції Кривий Ріг-Головний, Кривий Ріг, в кінцевий же пункт Кропивницький прибувають вони відповідно о 20.52, 02.29 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Кривий Ріг(всі вокзали) Кропивницький є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) - Кропивницький складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Кривий Ріг(всі вокзали) - Кропивницький можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
120 Запоріжжя Львів 15.51
Кривий Ріг-Головний
20.52
Кропивницький
5 г 1 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
59 Харків Одеса 21.40
Кривий Ріг-Головний
02.29
Кропивницький
4 г 49 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Кривий Ріг -Кропивницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кривий Ріг(всі вокзали) — Кропивницький

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кропивницький — Кривий Ріг(всі вокзали)