У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кривий Ріг(всі вокзали) - Кропивницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) - Кропивницький:

Розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) Кропивницький на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 49 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Кривий Ріг(всі вокзали) Кропивницький найчастіше зупиняються на станціях Рокувата, Олександрія, Користівка, Знам'янка-Пас., П'ятихатки-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.21, 16.30, 18.03 зі станції Кривий Ріг-Головний, в кінцевий же пункт Кропивницький прибувають вони відповідно о 21.44, 23.54 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Кривий Ріг(всі вокзали) Кропивницький є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) - Кропивницький складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Кривий Ріг(всі вокзали) - Кропивницький можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Кривий Ріг(всі вокзали) – Кропивницький залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Кривий Ріг(всі вокзали) - Кропивницький можна від 123.40 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Кривий Ріг -Кропивницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кривий Ріг(всі вокзали) — Кропивницький

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кропивницький — Кривий Ріг(всі вокзали)