У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кропивницький - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Кропивницький - Одеса:

Розклад поїздів Кропивницький Одеса на поточний момент містить 6 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 46 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Кропивницький Одеса найчастіше зупиняються на станціях Плетений Ташлик, Новоукраїнка, Помічна, Первомайськ-на-Бузі, Врадіївка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.00, 05.25 зі станції Кропивницький, в кінцевий же пункт Одеса-Головна прибувають вони відповідно о 08.10, 13.04 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Кропивницький Одеса говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Кропивницький - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Кропивницький - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Кропивницький – Одеса залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Кропивницький - Одеса можна від 217.76 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Кропивницький -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кропивницький — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Кропивницький