У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кропивницький - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Кропивницький - Одеса:

Розклад поїздів Кропивницький Одеса на поточний момент містить 5 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 5 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Кропивницький Одеса найчастіше зупиняються на станціях Новоукраїнка, Помічна, Первомайськ-на-Бузі, Любашівка, Балта, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.11, 01.10, 02.34 зі станції Кропивницький, в кінцевий же пункт Одеса-Головна прибувають вони відповідно о 08.07, 08.31, 10.57 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Кропивницький Одеса є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Кропивницький - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Кропивницький - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Кропивницький -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кропивницький — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Кропивницький