У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кропивницький - Одеса
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Кропивницький - Одеса:

Розклад поїздів і електричок Кропивницький - Одеса на даний момент включає поїздів далекого прямування - 8, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 1. Перший поїзд відправляється зі станції Кропивницький вночі о 00 г 48 хв і прибуває на кінцеву станцію о 06 г 36 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Кропивницький о 14 г 37 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Кропивницький до пункту прибуття Одеса становить 6 г 2 хв: найшвидший поїзд їде 5 г 13 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 8 г 17 хв.
Деякі поїзди від станції Кропивницький до станції Одеса курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Кропивницький - Одеса проїжджають через такі станції і населені пункти як: Новоукраїнка, Південноукраїнська.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Кропивницький - Одеса, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Кропивницький - Одеса можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Кропивницький -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кропивницький — Одеса

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Одеса — Кропивницький

За маршрутом Кропивницький - Одеса курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Кропивницький - Одеса Показати тільки електрички сполученням Кропивницький - Одеса