У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кропивницький - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Кропивницький - Одеса:

Розклад поїздів Кропивницький Одеса на поточний момент містить 7 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 54 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Кропивницький Одеса найчастіше зупиняються на станціях Новоукраїнка, Помічна, Первомайськ-на-Бузі, Любашівка, Балта, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.58, 03.06 зі станції Кропивницький, в кінцевий же пункт Одеса-Головна, Одеса-Східна прибувають вони відповідно о 08.35, 08.32 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Кропивницький Одеса говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Кропивницький - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці.
Купити квитки на поїзд Кропивницький - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Кропивницький -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кропивницький — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Кропивницький