У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кривий Ріг(всі вокзали) - Запоріжжя
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) - Запоріжжя:

Розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) Запоріжжя на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 56 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Кривий Ріг(всі вокзали) Запоріжжя найчастіше зупиняються на станціях Божедарівка, Верхівцеве, Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний, Синельникове-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 09.40 зі станції Кривий Ріг-Головний, в кінцевий же пункт Запоріжжя-1 прибувають вони відповідно о 15.36 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Кривий Ріг(всі вокзали) Запоріжжя є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) - Запоріжжя складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Кривий Ріг(всі вокзали) - Запоріжжя можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Кривий Ріг(всі вокзали) – Запоріжжя залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Кривий Ріг(всі вокзали) - Запоріжжя можна від 115.05 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
128 Львів Запоріжжя 09.40
Кривий Ріг-Головний
15.36
Запоріжжя-1
5 г 56 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Кривий Ріг -Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кривий Ріг(всі вокзали) — Запоріжжя

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Запоріжжя — Кривий Ріг(всі вокзали)