У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кривий Ріг(всі вокзали) - Запоріжжя
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Кривий Ріг(всі вокзали) - Запоріжжя:

Розклад поїздів і електричок Кривий Ріг(всі вокзали) - Запоріжжя на даний момент включає поїздів далекого прямування - 1, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 1. Перший поїзд відправляється зі станції Кривий Ріг(всі вокзали) вранці о 07 г 10 хв і прибуває на кінцеву станцію о 11 г 50 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Кривий Ріг(всі вокзали) о 10 г 20 хв і прибуває днем в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Кривий Ріг(всі вокзали) до пункту прибуття Запоріжжя становить 5 г 6 хв: найшвидший поїзд їде 4 г 40 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 5 г 32 хв.
Всі поїзди від станції Кривий Ріг(всі вокзали) до станції Запоріжжя курсують щоденно.
Поїзди, що прямують за маршрутом Кривий Ріг(всі вокзали) - Запоріжжя проїжджають через такі станції і населені пункти як: Апостолове, Нікополь, Мирова, Дніпробуд-2.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Кривий Ріг(всі вокзали) - Запоріжжя, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Кривий Ріг(всі вокзали) - Запоріжжя можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6076 Кривий Ріг Запоріжжя 07.10
Кривий Ріг-Головний
11.50
Запоріжжя-2
4 г 40 хв Курсує щоденно - переглянути
120 Львів Запоріжжя 10.20
Кривий Ріг-Головний
15.52
Запоріжжя-1
5 г 32 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Кривий Ріг -Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кривий Ріг(всі вокзали) — Запоріжжя

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Запоріжжя — Кривий Ріг(всі вокзали)

За маршрутом Кривий Ріг(всі вокзали) - Запоріжжя курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Кривий Ріг(всі вокзали) - Запоріжжя Показати тільки електрички сполученням Кривий Ріг(всі вокзали) - Запоріжжя