У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ-Пас. - Самбір
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ-Пас. - Самбір:

Розклад поїздів Київ-Пас. Самбір на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 56 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Київ-Пас. Самбір найчастіше зупиняються на станціях Фастів-1, Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.37 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Самбір прибувають вони відповідно о 07.33 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Київ-Пас. Самбір є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Київ-Пас. - Самбір складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ-Пас. - Самбір можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Київ-Пас. – Самбір залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Київ-Пас. - Самбір можна від 229.19 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
59 Київ Чоп 20.37
Київ-Пас.
07.33
Самбір
10 г 56 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ-Пас. -Самбір можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ-Пас. — Самбір

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Самбір — Київ-Пас.