У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Перемишль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Львів - Перемишль:

Розклад поїздів Львів Перемишль на поточний момент містить 6 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 57 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 0. Потяги, що курсують за напрямком Львів Перемишль найчастіше зупиняються на станціях , графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 03.38, 04.10 зі станції Львів, в кінцевий же пункт Перемишль Головний прибувають вони відповідно о 06.30, 04.54 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Львів Перемишль говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Львів - Перемишль складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Львів - Перемишль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Львів -Перемишль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Перемишль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Перемишль — Львів