З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Південноукраїнська - Вознесенськ
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Південноукраїнська - Вознесенськ:

Розклад поїздів і електричок Південноукраїнська - Вознесенськ на даний момент включає поїздів далекого прямування - 6, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 3. Перший поїзд відправляється зі станції Південноукраїнська вночі о 01 г 28 хв і прибуває на кінцеву станцію о 02 г 01 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Південноукраїнська о 17 г 43 хв і прибуває днем в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Південноукраїнська до пункту прибуття Вознесенськ становить 0 г 31 хв: найшвидший поїзд їде 0 г 24 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 0 г 55 хв.
Деякі поїзди від станції Південноукраїнська до станції Вознесенськ курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Південноукраїнська - Вознесенськ проїжджають через такі станції і населені пункти як: Трикратне.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Південноукраїнська - Вознесенськ, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Південноукраїнська - Вознесенськ можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Південноукраїнська -Вознесенськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Південноукраїнська — Вознесенськ

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Вознесенськ — Південноукраїнська

За маршрутом Південноукраїнська - Вознесенськ курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Південноукраїнська - Вознесенськ Показати тільки електрички сполученням Південноукраїнська - Вознесенськ