У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Потоки - Мала Перещепинська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Потоки - Мала Перещепинська:

Поточний розклад електричок Потоки - Мала Перещепинська включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 17 хв зі станції Потоки і прибуває на станцію Мала Перещепинська о 22 г 42 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6534 сполученням Кременчук - Полтава-Південна, в цьому випадку поїздка займе 1 г 36 хв. Між станціями Потоки і Мала Перещепинська цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Білани(15.20), Кобеляки(16.02), Бабенкове(16.33), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Потоки - Мала Перещепинська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Потоки Мала Перещепинська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Потоки - Мала Перещепинська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Потоки та Мала Перещепинська – 90.1 км. Ціна квитка на електричку Потоки Мала Перещепинська складає 29.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
7006* Кременчук Полтава 05.55
Потоки
07.24
Мала Перещепинська
1 г 29 хв Курсує щоденно - переглянути
6532* Кременчук Полтава 09.10
Потоки
10.46
Мала Перещепинська
1 г 36 хв Курсує щоденно - переглянути
6534* Кременчук Полтава 15.15
Потоки
16.51
Мала Перещепинська
1 г 36 хв Курсує щоденно - переглянути
6536* Кременчук Полтава 21.17
Потоки
22.42
Мала Перещепинська
1 г 25 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Потоки -Мала Перещепинська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Потоки — Мала Перещепинська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мала Перещепинська — Потоки