У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рафалівка - Червоноград
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рафалівка - Червоноград:

Розклад поїздів Рафалівка Червоноград на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 56 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Рафалівка Червоноград найчастіше зупиняються на станціях Чарторийськ, Маневичі, Поворськ, Ковель, Турійськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 03.15 зі станції Рафалівка, в кінцевий же пункт Червоноград прибувають вони відповідно о 07.11 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рафалівка Червоноград є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рафалівка - Червоноград складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Рафалівка - Червоноград можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рафалівка – Червоноград залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
113 Харків Львів 03.15
Рафалівка
07.11
Червоноград
3 г 56 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
131 Дніпро Львів 03.15
Рафалівка
07.11
Червоноград
3 г 56 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рафалівка -Червоноград можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рафалівка — Червоноград

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Червоноград — Рафалівка