У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рафалівка - Рокитне-Волинське
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рафалівка - Рокитне-Волинське:

Розклад поїздів Рафалівка Рокитне-Волинське на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 4 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Рафалівка Рокитне-Волинське найчастіше зупиняються на станціях Антонівка, Сарни, Клесів, Томашгород, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.53 зі станції Рафалівка, в кінцевий же пункт Рокитне-Волинське прибувають вони відповідно о 01.57 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рафалівка Рокитне-Волинське є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рафалівка - Рокитне-Волинське складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рафалівка - Рокитне-Волинське можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рафалівка – Рокитне-Волинське залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
114 Львів Харків 23.53
Рафалівка
01.57
Рокитне-Волинське
2 г 4 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
132 Львів Дніпро 23.53
Рафалівка
01.57
Рокитне-Волинське
2 г 4 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рафалівка -Рокитне-Волинське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рафалівка — Рокитне-Волинське

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Рокитне-Волинське — Рафалівка