У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рокитне-Волинське - Рафалівка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рокитне-Волинське - Рафалівка:

Розклад поїздів Рокитне-Волинське Рафалівка на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 41 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Рокитне-Волинське Рафалівка найчастіше зупиняються на станціях Томашгород, Клесів, Сарни, Антонівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.07 зі станції Рокитне-Волинське, в кінцевий же пункт Рафалівка прибувають вони відповідно о 16.48 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рокитне-Волинське Рафалівка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рокитне-Волинське - Рафалівка складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Рокитне-Волинське - Рафалівка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рокитне-Волинське – Рафалівка залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
113 Харків Львів 15.07
Рокитне-Волинське
16.48
Рафалівка
1 г 41 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
131 Дніпро Львів 15.07
Рокитне-Волинське
16.48
Рафалівка
1 г 41 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рокитне-Волинське -Рафалівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рокитне-Волинське — Рафалівка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Рафалівка — Рокитне-Волинське