У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

РЕП - Мілова
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) РЕП - Мілова:

Поточний розклад електричок РЕП - Мілова включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 36 хв зі станції РЕП і прибуває на станцію Мілова о 13 г 51 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6444 сполученням Луганськ - Родакове, в цьому випадку поїздка займе 0 г 16 хв. Між станціями РЕП і Мілова цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. Серед них Ім. Кашпарова(20.19), Олександрівка(20.26), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок РЕП - Мілова, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом РЕП Мілова ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку РЕП - Мілова можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

 Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6482 Луганськ Дебальцеве 06.20
РЕП
06.35
Мілова
15 хв Курсує щоденно - переглянути
6484 Луганськ Мануїлівка 08.36
РЕП
08.51
Мілова
15 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6486 Луганськ Дебальцеве 13.36
РЕП
13.51
Мілова
15 хв Курсує щоденно - переглянути
6428 Луганськ Дебальцеве 17.30
РЕП
17.46
Мілова
16 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6444 Луганськ Родакове 20.16
РЕП
20.32
Мілова
16 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту РЕП -Мілова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту РЕП — Мілова

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мілова — РЕП