У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Славське
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рівне - Славське:

Розклад поїздів Рівне Славське на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 51 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Рівне Славське найчастіше зупиняються на станціях Здолбунів-Пас., Дубно, Радивилів, Броди, Красне, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.46 зі станції Рівне, в кінцевий же пункт Славське прибувають вони відповідно о 02.37 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рівне Славське є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рівне - Славське складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рівне - Славське можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рівне – Славське залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Рівне - Славське можна від 480.06 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
368 Ковель Ужгород 19.46
Рівне
02.37
Славське
6 г 51 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рівне -Славське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Славське

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Славське — Рівне