У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Стрий
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рівне - Стрий:

Розклад поїздів Рівне Стрий на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 34 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Рівне Стрий найчастіше зупиняються на станціях Здолбунів-Пас., Дубно, Радивилів, Броди, Красне, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.02 зі станції Рівне, в кінцевий же пункт Стрий прибувають вони відповідно о 01.36 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рівне Стрий є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рівне - Стрий складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рівне - Стрий можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рівне – Стрий залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
368 Луцьк Ужгород 19.02
Рівне
01.36
Стрий
6 г 34 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рівне -Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Стрий

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Стрий — Рівне