У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рокувата - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рокувата - Одеса:

Розклад поїздів Рокувата Одеса на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 15 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Рокувата Одеса найчастіше зупиняються на станціях П'ятихатки-Пас., Олександрія, Користівка, Знам'янка-Пас., Кропивницький, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.45 зі станції Рокувата, в кінцевий же пункт Одеса-Головна прибувають вони відповідно о 08.00 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рокувата Одеса є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рокувата - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Рокувата - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рокувата – Одеса залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Рокувата - Одеса можна від 200.70 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
254 Кривий Ріг Одеса 18.45
Рокувата
08.00
Одеса-Головна
13 г 15 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рокувата -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рокувата — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Рокувата