У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рокувата - Подільськ-Жм.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рокувата - Подільськ-Жм.:

Розклад поїздів Рокувата Подільськ-Жм. на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 24 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Рокувата Подільськ-Жм. найчастіше зупиняються на станціях П'ятихатки-Пас., Олександрія, Користівка, Знам'янка-Пас., Кропивницький, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.45 зі станції Рокувата, в кінцевий же пункт Подільськ-Жм. прибувають вони відповідно о 05.09 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рокувата Подільськ-Жм. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рокувата - Подільськ-Жм. складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Рокувата - Подільськ-Жм. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рокувата – Подільськ-Жм. залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
254 Кривий Ріг Одеса 18.45
Рокувата
05.09
Подільськ-Жм.
10 г 24 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рокувата -Подільськ-Жм. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рокувата — Подільськ-Жм.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Подільськ-Жм. — Рокувата