У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рокувата - Верхівцеве
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рокувата - Верхівцеве:

Розклад поїздів Рокувата Верхівцеве на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 8 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Рокувата Верхівцеве найчастіше зупиняються на станціях Кривий Ріг-Головний, Божедарівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 08.29 зі станції Рокувата, в кінцевий же пункт Верхівцеве прибувають вони відповідно о 11.37 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рокувата Верхівцеве є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рокувата - Верхівцеве складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Рокувата - Верхівцеве можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рокувата – Верхівцеве залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
128 Львів Запоріжжя 08.29
Рокувата
11.37
Верхівцеве
3 г 8 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рокувата -Верхівцеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рокувата — Верхівцеве

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Верхівцеве — Рокувата