У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рокувата - Запоріжжя
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рокувата - Запоріжжя:

Розклад поїздів Рокувата Запоріжжя на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 7 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Рокувата Запоріжжя найчастіше зупиняються на станціях Кривий Ріг-Головний, Божедарівка, Верхівцеве, Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 08.29 зі станції Рокувата, в кінцевий же пункт Запоріжжя-1 прибувають вони відповідно о 15.36 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рокувата Запоріжжя є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рокувата - Запоріжжя складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Рокувата - Запоріжжя можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рокувата – Запоріжжя залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Рокувата - Запоріжжя можна від 167.36 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
128 Львів Запоріжжя 08.29
Рокувата
15.36
Запоріжжя-1
7 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рокувата -Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рокувата — Запоріжжя

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Запоріжжя — Рокувата