У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ромодан - Чернівці
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ромодан - Чернівці:

Розклад поїздів Ромодан Чернівці на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 23 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Ромодан Чернівці найчастіше зупиняються на станціях Лубни, Гребінка, Бориспіль, Дарниця, Київ-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.02 зі станції Ромодан, в кінцевий же пункт Чернівці прибувають вони відповідно о 12.25 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ромодан Чернівці є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ромодан - Чернівці складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Ромодан - Чернівці можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Ромодан – Чернівці залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
130 Кременчук Чернівці 20.02
Ромодан
12.25
Чернівці
16 г 23 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
149 Полтава Чернівці 20.02
Ромодан
12.25
Чернівці
16 г 23 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ромодан -Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ромодан — Чернівці

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чернівці — Ромодан