У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ромодан - Дарниця
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ромодан - Дарниця:

Розклад поїздів Ромодан Дарниця на поточний момент містить 9 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 33 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Ромодан Дарниця найчастіше зупиняються на станціях Лубни, Гребінка, Бориспіль, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.30, 10.21, 16.49 зі станції Ромодан, в кінцевий же пункт Дарниця прибувають вони відповідно о 04.44, 12.11, 20.12 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Ромодан Дарниця свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Ромодан - Дарниця складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Ромодан - Дарниця можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Ромодан – Дарниця залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ромодан -Дарниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ромодан — Дарниця

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дарниця — Ромодан