У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дарниця - Ромодан
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дарниця - Ромодан:

Розклад поїздів Дарниця Ромодан на поточний момент містить 5 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 54 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Дарниця Ромодан найчастіше зупиняються на станціях Лубни, Гребінка, Бориспіль, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.43, 18.52 зі станції Дарниця, в кінцевий же пункт Ромодан прибувають вони відповідно о 07.38, 20.50 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дарниця Ромодан є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дарниця - Ромодан складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Дарниця - Ромодан можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дарниця -Ромодан можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дарниця — Ромодан

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ромодан — Дарниця