У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ромодан - Херсон(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ромодан - Херсон(всі вокзали):

Розклад поїздів Ромодан Херсон(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 44 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Ромодан Херсон(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Лубни, Чорноліська, Явкине, Новополтавка, Новий Буг, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.49 зі станції Ромодан, в кінцевий же пункт Херсон прибувають вони відповідно о 08.33 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ромодан Херсон(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ромодан - Херсон(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ромодан - Херсон(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Ромодан – Херсон(всі вокзали) залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
102 Краматорськ Херсон 16.49
Ромодан
08.33
Херсон
15 г 44 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ромодан -Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ромодан — Херсон(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Херсон(всі вокзали) — Ромодан