У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Херсон(всі вокзали) - Ромодан
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Херсон(всі вокзали) - Ромодан:

Розклад поїздів Херсон(всі вокзали) Ромодан на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 9 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Херсон(всі вокзали) Ромодан найчастіше зупиняються на станціях Миколаїв-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Гребінка, Дарниця, Київ-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 09.18 зі станції Херсон, в кінцевий же пункт Ромодан прибувають вони відповідно о 00.27 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Херсон(всі вокзали) Ромодан є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Херсон(всі вокзали) - Ромодан складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Херсон(всі вокзали) - Ромодан можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Херсон(всі вокзали) – Ромодан залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
101 Херсон Краматорськ 09.18
Херсон
00.27
Ромодан
15 г 9 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Херсон -Ромодан можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Херсон(всі вокзали) — Ромодан

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ромодан — Херсон(всі вокзали)