У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ромодан - Полтава-Південна
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Ромодан - Полтава-Південна:

Розклад поїздів і електричок Ромодан - Полтава-Південна на даний момент включає поїздів далекого прямування - 3, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 4. Перший поїзд відправляється зі станції Ромодан вночі о 00 г 29 хв і прибуває на кінцеву станцію о 02 г 51 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Ромодан о 16 г 10 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Ромодан до пункту прибуття Полтава-Південна становить 2 г 54 хв: найшвидший поїзд їде 2 г 17 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 3 г 46 хв.
Деякі поїзди від станції Ромодан до станції Полтава-Південна курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Ромодан - Полтава-Південна проїжджають через такі станції і населені пункти як: Миргород.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Ромодан - Полтава-Південна, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Ромодан - Полтава-Південна можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку  - тільки в квитковій касі вокзалу.

Квитки

Від станції Ромодан до станції Полтава-Південна можна доїхати потягом далекого сполучення і електричкою (приміським поїздом). Квиток на електричку коштує 29.00 гривень. Потяги України обслуговуються Укрзалізницею, а електрички - регіональними підрозділами цієї компанії (Львівська, Південно-Західна, Південна, Одеська, Придніпровська, Донецька).

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Ромодан -Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ромодан — Полтава-Південна

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Полтава-Південна — Ромодан

За маршрутом Ромодан - Полтава-Південна курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Ромодан - Полтава-Південна Показати тільки електрички сполученням Ромодан - Полтава-Південна