У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздільна - Фастів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Роздільна - Фастів:

Розклад поїздів Роздільна Фастів на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 1 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Роздільна Фастів найчастіше зупиняються на станціях Подільськ-Жм., Кодима, Рудниця, Крижопіль, Вапнярка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.35 зі станції Роздільна-1, в кінцевий же пункт Фастів-1 прибувають вони відповідно о 05.36 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Роздільна Фастів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Роздільна - Фастів складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Роздільна - Фастів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Роздільна – Фастів залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
106
ЧОРНОМОРЕЦЬ
Одеса Київ 22.35
Роздільна-1
05.36
Фастів-1
7 г 1 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Роздільна -Фастів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздільна — Фастів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Фастів — Роздільна