У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздільна - Коломия
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Роздільна - Коломия:

Розклад поїздів Роздільна Коломия на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 37 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Роздільна Коломия найчастіше зупиняються на станціях Затишшя, Волочиськ, Галич, Ходорів, Львів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.27 зі станції Роздільна-1, в кінцевий же пункт Коломия прибувають вони відповідно о 10.04 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Роздільна Коломия є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Роздільна - Коломия складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Роздільна - Коломия можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Роздільна – Коломия залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
136 Одеса Чернівці 19.27
Роздільна-1
10.04
Коломия
14 г 37 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Роздільна -Коломия можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздільна — Коломия

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Коломия — Роздільна