У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздільна-1 - Бориспіль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Роздільна-1 - Бориспіль:

Розклад поїздів Роздільна-1 Бориспіль на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 44 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 16. Потяги, що курсують за напрямком Роздільна-1 Бориспіль найчастіше зупиняються на станціях Подільськ-Жм., Балта, Любашівка, Врадіївка, Первомайськ-на-Бузі, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.29 зі станції Роздільна-1, в кінцевий же пункт Бориспіль прибувають вони відповідно о 08.13 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Роздільна-1 Бориспіль є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Роздільна-1 - Бориспіль складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Роздільна-1 - Бориспіль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Роздільна-1 – Бориспіль залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
148 Одеса Київ 18.29
Роздільна-1
08.13
Бориспіль
13 г 44 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Роздільна-1 -Бориспіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздільна-1 — Бориспіль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Бориспіль — Роздільна-1