У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздільна-1 - Яремче
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Роздільна-1 - Яремче:

Розклад поїздів Роздільна-1 Яремче на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 22 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Роздільна-1 Яремче найчастіше зупиняються на станціях Затишшя, Волочиськ, Галич, Ходорів, Львів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.27 зі станції Роздільна-1, в кінцевий же пункт Яремче прибувають вони відповідно о 10.49 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Роздільна-1 Яремче є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Роздільна-1 - Яремче складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Роздільна-1 - Яремче можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Роздільна-1 – Яремче залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Роздільна-1 - Яремче можна від 839.97 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
26 Одеса Ясіня 19.27
Роздільна-1
10.49
Яремче
15 г 22 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Роздільна-1 -Яремче можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздільна-1 — Яремче

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Яремче — Роздільна-1