У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздільна-1 - Запоріжжя-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Роздільна-1 - Запоріжжя-1:

Розклад поїздів Роздільна-1 Запоріжжя-1 на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 55 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 16. Потяги, що курсують за напрямком Роздільна-1 Запоріжжя-1 найчастіше зупиняються на станціях Подільськ-Жм., Балта, Любашівка, Первомайськ-на-Бузі, Помічна, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.16 зі станції Роздільна-1, в кінцевий же пункт Запоріжжя-1 прибувають вони відповідно о 13.11 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Роздільна-1 Запоріжжя-1 є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Роздільна-1 - Запоріжжя-1 складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Роздільна-1 - Запоріжжя-1 можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Роздільна-1 – Запоріжжя-1 залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
52 Одеса Запоріжжя 22.16
Роздільна-1
13.11
Запоріжжя-1
14 г 55 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Роздільна-1 -Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздільна-1 — Запоріжжя-1

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Запоріжжя-1 — Роздільна-1