У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рожнятів - Броди
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рожнятів - Броди:

Розклад поїздів Рожнятів Броди на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 15 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Рожнятів Броди найчастіше зупиняються на станціях Долина, Болехів, Моршин, Стрий, Львів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.33 зі станції Рожнятів, в кінцевий же пункт Броди прибувають вони відповідно о 01.49, 01.47 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рожнятів Броди є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рожнятів - Броди складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рожнятів - Броди можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
43 Івано-Франківськ Київ 21.33
Рожнятів
01.49
Броди
4 г 16 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
43 Івано-Франківськ Черкаси 21.33
Рожнятів
01.47
Броди
4 г 14 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рожнятів -Броди можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рожнятів — Броди

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Броди — Рожнятів