У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рожнятів - Броди
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рожнятів - Броди:

Розклад поїздів Рожнятів Броди на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 20 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Рожнятів Броди найчастіше зупиняються на станціях Долина, Болехів, Моршин, Стрий, Львів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.33 зі станції Рожнятів, в кінцевий же пункт Броди прибувають вони відповідно о 01.53 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рожнятів Броди є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рожнятів - Броди складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рожнятів - Броди можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рожнятів – Броди залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
43
СТЕФАНІЯ ЕКСПРЕС
Івано-Франківськ Черкаси 21.33
Рожнятів
01.53
Броди
4 г 20 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рожнятів -Броди можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рожнятів — Броди

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Броди — Рожнятів