У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рожнятів - Корсунь
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рожнятів - Корсунь:

Розклад поїздів Рожнятів Корсунь на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 32 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Рожнятів Корсунь найчастіше зупиняються на станціях Долина, Болехів, Моршин, Стрий, Львів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.33 зі станції Рожнятів, в кінцевий же пункт Корсунь прибувають вони відповідно о 11.05 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рожнятів Корсунь є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рожнятів - Корсунь складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рожнятів - Корсунь можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рожнятів – Корсунь залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
43
СТЕФАНІЯ ЕКСПРЕС
Івано-Франківськ Черкаси 21.33
Рожнятів
11.05
Корсунь
13 г 32 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рожнятів -Корсунь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рожнятів — Корсунь

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Корсунь — Рожнятів