У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рижів - Любівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рижів - Любівка:

Поточний розклад електричок Рижів - Любівка включає 16 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 49 хв зі станції Рижів і прибуває на станцію Любівка о 08 г 18 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6321 сполученням Харків-Пас. - Огульці, в цьому випадку поїздка займе 0 г 50 хв. Між станціями Рижів і Любівка цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Пісочин(13.15), Водяна(13.32), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рижів - Любівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рижів Любівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рижів - Любівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рижів та Любівка – 16.5 км. Ціна квитка на електричку Рижів Любівка складає 17.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рижів -Любівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рижів — Любівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Любівка — Рижів