У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сахновщина - Близнюки
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Сахновщина - Близнюки:

Розклад поїздів Сахновщина Близнюки на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 27 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 1. Потяги, що курсують за напрямком Сахновщина Близнюки найчастіше зупиняються на станціях Лозова, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.01 зі станції Сахновщина, в кінцевий же пункт Близнюки прибувають вони відповідно о 13.28 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Сахновщина Близнюки є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Сахновщина - Близнюки складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Сахновщина - Близнюки можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Сахновщина – Близнюки залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
104 Львів Краматорськ 12.01
Сахновщина
13.28
Близнюки
1 г 27 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Сахновщина -Близнюки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сахновщина — Близнюки

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Близнюки — Сахновщина